OPIDUM DEVELOP a.s.

Realizace | Development | Stavitelství

01.

Kdo jsme

Opidum Develop a.s. je investorem s českým kapitálem, který se zabývá realizací převážně rezidenčních projektů v Praze a v jejím blízkém okolí. Jako developerská společnost disponujeme týmem odborníků, který je schopen poskytnout a zajistit kompletní služby nutné k realizaci projektu od výběru vhodného pozemku nebo budovy, návrhu moderních a funkčních dispozic, koordinaci projektových prací, legislativní projednání, realizaci stavby, až po kolaudaci a předání stavby do užívání.

Zakládáme si na funkčních projektech s nadčasovým designem. Při navrhování dispozic se řídíme moderními trendy a snažíme se vybudovat bydlení, která se pro klienty stanou opravdovým domovem.

Vnímáme zodpovědnost za projekty a jejich začlenění do okolní zástavby včetně vlivu na ostatní obyvatele. Klademe důraz na kvalitu provedených prací. Nezapomínáme ani na architekturu, chceme se rádi vracet na místa, která jsme proměnili v nové bydlení.

Všechny naše zrealizované projekty byly úspěšné a jsou již vyprodané. Podívat se na ně stejně jako na ty v prodeji či přípravě může zde.

02.

Náš tým

Jan Suk

Jednatel a zakladatel společnosti. Je zodpovědný za řízení financí, komunikaci, vztahy s klienty. Kromě vedení firmy má letité zkušenosti jako advokát se specializací na stavební právo, právo obchodních společností se zaměřením na fúze, akvizice, nemovitosti a development.

Jan Suk je absolvent Právnické fakulty Univerzity Karlovy.

Štěpán Bareš

Zajišťuje kompletní projektovou přípravu a realizaci komerčních a bytových projektů. Kontroluje kvalitu a dodržování prováděných staveb, technologií, norem a plnění smluv. V posledních patnácti letech se podílel na plánování a realizaci novostaveb a rekonstrukcí několika památkově chráněných objektů v zajímavých lokalitách v Praze.

Štěpán Bareš je absolventem Stavební fakulty ČVUT v Praze.

Šárka Strejčková

Doplňuje základní tým. Vždy ví o všem, co se ve firmě děje, komunikuje s klienty i dodavateli. Dohlíží na pořádek v dokumentech a udržuje firmu v hladkém chodu. Vytváří marketingové strategie a plánování, odpovídá za celé marketingové oddělení.

Šárka Strejčková je absolventkou Vysoké školy ekonomické v Praze.

03.

Partneři